10.08.2020

Чому чоловікам не можна носити золото

Від admin

Чому чоловікам не можна носити золото

Вважається, що представникам сильної статі не рекомендується носити золоті прикраси в силу певних причин. Але наскільки обгрунтовано цю думку і експертних обгрунтування заборони?

Чи може носіння золотих прикрас завдати шкоди чоловічому здоров'ю

Існує думка, що регулярне носіння представниками сильної статі золотих прикрас, зокрема обручки, згубно впливає на чоловіче здоров'я, провокуючи, в тому числі, безсоння. Відбувається це через дії оксидів золота, що утворилися внаслідок окислення металу, на чоловічі статеві залози. Що, в свою чергу, тягне за собою серйозні розлади в статевій сфері чоловіки.

Сучасна наука і традиційна медицина цих даних не підтверджує! Більш того, давно доведена хімічна стійкість золота перед впливом ряду факторів: метал не окислюється на повітрі (навіть за допомогою нагрівання), стійкий до впливу вологи, а також не вступає в реакцію з кислотами, лугами і солями.

Представники нетрадиційної медицини (гомеопати) допускають можливість негативного впливу на здоров'я самої звички носіння кілець.

Чому чоловікам не можна носити золото

Тісна обручку може впливати на роботу внутрішніх органів

Але тільки надмірно вузьких і зовсім не обов'язково золотих. Пояснюється це наявністю на пальцях великої кількості точок, стимуляція яких впливає на роботу внутрішніх органів.

В цілому ж носіння золотих прикрас навіть рекомендовано представниками нетрадиційної медицини при:

  • депресіях;
  • зниженому кров'яному тиску;
  • віруси;
  • артритах;
  • гіпертонії;
  • захворюваннях суглобів і хребта і т. д.

Забобони і реальні релігійні заборони на носіння чоловіком золота

Нерідко можна зіткнутися з осудом носіння чоловіком золота з релігійних міркувань. Але кожна конфесія пояснює це неприйняття по-своєму.

Так, іслам категорично не сприймає прикраси чоловіки шовками і золотими виробами. Згідно з мусульманськими хадисів, золото і шовку – це прерогатива жінок. А чоловікові не личить поводитися по-жіночому – це великий гріх.

Християнство принципово не забороняє носіння золота. Але, як і всі конфесії, дотримується думки, що розкіш і багатства псують людей: змушують забути про духовне на користь мирського.

Більш прихильно і та, і інша релігія відноситься до прикрас, виконаним зі срібла.

Що скаже месьє етикет

Правилами етикету і дрес-коду носіння чоловіком прикрас, в тому числі золотих, не забороняється, але з обов'язковою поправкою на почуття міри і стилістичну спільність образу і прикрас. До чоловічого набору відносяться: годинник, обручку, запонки і затиск для краватки.

Чому чоловікам не можна носити золото

Правила етикету дозволяють чоловікові носити золоті прикраси, якщо вони доречні в даному костюмі і в конкретній ситуації

Інші прикраси (браслети, печатки і т. Д.) Також допустимі, за умови, якщо природно доповнюють образ. Але в цьому випадку, важливо пам'ятати:

  • для однієї зони прийнято надягати одну прикрасу;
  • в одному ансамблі не прийнято поєднувати метал різних відтінків (це, втім, зараз вже не розглядається як моветон);
  • чим менше в золотій прикрасі дорогоцінних каменів, тим краще;
  • прикраси підбираються під конкретний ансамбль.

Сучасному успішному чоловікові сьогодні не обійтися без аксесуарів. І якщо його смаковим уподобанням задовольняють прикраси з золота – немає об'єктивних причин відмовляти собі в задоволенні їх носити. Головне – не суперечити своїм принципам, зберігати почуття міри і стилю.